(044) 331-45-75 (063) 075-57-47 info@znatok.in.ua

Программа M.E.Doc
Ваші контрагенти вже обмінюються електронними документами
Розпочніть і Ви!

M.E.Doc (My Electronic Document) – програма №1 в Україні для роботи з електронними документами. Завдяки M.E.Doc звітність та ведення документообігу з клієнтами реалізовано в одній програмі. І Вам не потрібно окремо встановлювати програмне забезпечення для створення та подання звітів та системи електронного документообігу – M.E.Doc має всі необхідні функції для обміну документами:

• Електронна звітність

• з контрагентами – обмін актами, договорами, рахунками, податковими накладними та іншими юридично значущими документами;

• із контролюючими органами – подання звітності, реєстрація податкових, видаткових накладних та розрахунків коригувань до них, товарно-транспортних накладних тощо.

Програма електронного документообігу

Програма для документообігу M.E.Doc - провідний український програмний продукт, в якому реалізовано можливості не лише для створення документів та підписання засобами ЕП, але й для передачі документів із можливістю погодження або відхилення. Отже, можна сказати, що M.E.Doc - програма електронного документообігу повного циклу.

Завдяки M.E.Doc обмін документами стає простим та швидким. Юридичної сили документам надає ЕП, а їхню захищену та надійну передачу із цієї системи документообігу забезпечує платформа для обміну електронними документами ПТАХ. Ця розробка дозволяє здійснювати миттєвий обмін без використання електронної пошти та виключає можливість отримання та розшифрування інформації третіми особами.

3 простих кроки
Завантажити
Оплатити
Користуватися
Тарифи
Рішення
M.E.Doc.Бізнес

Обмін електронними документами з контрагентами.

від

1440

грн/рік

Рішення
M.E.Doc.Зарплата

Облік персоналу та нарахування заробітної плати

від

1050

грн/рік

Рішення
M.E.Doc.Держава

Формування, подання звітів до контролюючих органів. Реєстрація ПН, РК

від

2000

грн/рік

Рішення
M.E.Doc.Корпорація

Консолідація інформації компаній з розгалуженою структурою

від

2330

грн/рік

Також з питань придбання можете звертатись за телефоном
+38 (044) 331-45-75